Nie jesteśmy korporacją. Cenimy indywidualność, entuzjazm, kreatywności i radości życia. W pracy dajemy pełną swobodę działania, żadnych ograniczeń.Jeżeli szukasz pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem rynku jaką jest  Infinity Line Sp. z o.o. prosimy o przesłanie listu motywacyjnego wraz ze zdjęciem oraz życiorysem zawodowym pod adres e-mail: rekrutacja@infinityline.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Infinity Line Sp z o.o  z siedzibą w Babicach  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Infnity Line Sp z o.o.  z siedzibą w  Babicach  przy ul. Zakopiańskiej 3a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Zamieszczone zdjęcia są własnością Infinity Line. Publikowanie, kopiowanie, przetwarzanie oraz wykorzystanie niniejszych zdjęć bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.
Infinity Line 2020